Pūkų ir plunksnų valymas

  • Plunksnų ir pukų valymas
    Pukų ir plunksnų valymas - gražiname natūralumą

 

Gaminių, prikimštų pūkų ir plunksnų, valymas. Išvalytos pūkinės ar plunksninės pagalvės – užtikrintas malonus miegas.

Pagalvės iš pūkų ar plunksnų dėl nuolatinio naudojimo prisigeria dulkių, susitepa žmogaus organizmo išskiriamomis medžiagomis: prakaitu, odos riebalais, šlapalu, druskomis. Dėl to pablogėja gaminių higieninės savybės ir atsiranda dulkių erkutės. Būtinas periodinis pūkų ir plunksnų valymas.

Išvalius specialia valymo mašina, dezinfekavus garais ir antistatiniais preparatais, pūkai ir plunksnos vėl būna tinkami naudojimui. Atidavę valymui senas (kartais jau nenaudojamas) pagalves, atsiimsite tarsi visiškai naujus gaminius.

Pukų ir plunksnų valymas

Šiuolaikiniai sauso valymo įrenginiai naudojami taikant veiksmingas plunksnų ir pūkų valymo technologijas. Pradžioje pūkai ar plunksnos yra rūšiuojamos į tinkamas ir šiukšles. Tada tinkamas pagalvių ir antklodžių kamšalas apdorojamas karštais garais ir dezinfekuojamas.

 

Pūkų ir plunksnų valymas

Tai daroma siekiant sunaikinti patogeninę florą, kuri per kelerius metus kaupiasi pūkuose ir plunksnose. Šis metodas yra ypač veiksmingas, kai jums reikia atnaujinti pagalvę. Pavyzdžiui, po to, kai ja pasinaudojo žmogus, kuris sirgo gripu ar kitokia peršalimo liga. Trečiajame etape švarios ir baltos spalvos pūkai bei plunksnos yra supilami į naujai pasiūtą impilą. UAB JUVIDĖ impilų siuvimui naudoja tankiai austą medvilnės audinį. Jis yra impregnuotas specialia priemone, todėl pūkai a plunksnos gerai laikosi impilo viduje ir negali prasiskverbti iš jo laukan.

Kiekvienas buitinis daiktas turi tam tikrą galiojimo datą, per kurį jis gali būti naudojamas nekenkiant sveikatai. Pūkinių ir plunksninių pagalvių naudojimo laikotarpis yra 5 metai, tačiau pagalvę reikia išvalyti kasmet iki pagalvės naudojimo pabaigos. UAB JUVIDĖ ne tik išvalys pagalvės kamšalą, bet ir visiškai atkurs patį gaminį.

 

JUVIDĖ – Premium klasės valymas