Cheminis rūbų valymas

  • Rūbų valymas
    Koks cheminis rūbų valymas yra efektyvus?

Įprastai į valyklą mes nešame valyti drabužius, kurie netinkami skalbti skalbimo mašinoje. Pamąstykime apie tai, kaip veikia sausas rūbų valymas.

 

Kartais atsitinka taip, kad mūsų mėgstamiausi marškiniai ar suknelė yra sutepti aliejumi, riebalais ir panašiai. Šias dėmės yra sunku pašalinti namų sąlygomis ir yra tikimybė sugadinti audinį. Tokiu atveju, verta atiduoti drabužius tiesiog į cheminę rūbų valyklą, kur pašalinamos dėmes, ir gaminys po valymo atrodo kaip naujas.

Kokiu būdu valyti drabužius – sausu ar šlapiu? Jūsų pasirinkimą lemia drabužių medžiagos sudėtis. Būtina žinoti, kad sintetiniai drabužiai dažnai netinka skalbimui skalbimo mašinoje. Prieš atiduodami į valyklą, patikrinkite drabužių etiketes, kad sužinotumėte reikiamas instrukcijas. Suraskite etiketę „Tik sausam valymui”: tokios drabužių etiketės dažnai pažymėtos specialiais tam tikrais ženklais ar spalvomis, būdingomis tam tikram audiniui. Etiketės leidžia lengvai tai nustatyti, ir jūs be vargo savarankiškai surūšiuosite savo daiktus prieš atiduodant juos į valyklą.

UAB JUVIDĖ naudoja modernią sauso valymo technologiją.

Cheminis rūbų valymas

Tekstilės gaminiams ir drabužiams iš odos, kailio, poliuretano, vilnos, kašmyro ir šilko, puikiai tinka sausas valymo būdas, naudojant švelnų tirpiklį. Drabužiai, valymui naudojant sauso valymo priemones, išlaiko minkštumą, spalvą, tekstūrą ir nesiglamžo.

 

Cheminis rūbų valymas

Šlapias valymas gali būti naudojamas bet kokiems drabužiams: nuo šilkinių iki odinių. Jis yra ekologiškas ir efektyvus sunkiai pašalinamų teršalų – baltymų (kraujo), taninų (vyno, alaus), rūdžių – valymui. Tokiu metodu galite valyti daiktus, kurių neįveikia sausas drabužių valymas.

Puikus šlapias valymo rezultatas yra matomas apdorojant gaminius ir drabužius su užpildu iš plunksnų (striukės, liemenės), turistinę ir sportinę aprangą, taip pat vaikų minkštus žaislus, kurių valymui būtinas ekologiškas procesas. Užtiesalai, pagaminti iš pliušo, išlaiko minkštumą, neslenka , spalvų sodrumas nesikeičia.

Šlapiam valymui yra naudojamas ekologiškas dėmių valiklis, sukurtas pagal specialią cheminę formulę.

Valymo terminai:
– Įprastai valymo paslauga įvykdoma per 72 valandas.
– Pageidaujantiems skubaus valymo – per 24 valandas.
– Ypatingu atveju valymo procesas užtrunka iki 5 dienų, pavyzdžiui, jei reikalingas papildomas valymas, sudėtingų dėmių pašalinimui.

 

Juvidė Premium rūbų valymas.