Skalbimas ir lyginimas

  • Skalbimas ir lyginimas
    Skalbimas ir lyginimas dabar tampa malonumas

 

Viena populiariausių paslaugų mūsų kompanijoje yra skalbimas ir lyginimas. Kiekviena namų šeimininkė žino, koks tai varginantis, daug laiko užimantis procesas.

 

Vyriškų marškinių, džinsinių drabužių, švarkų, švarkelių ir kelnių lyginimas nėra lengva užduotis. Pasibaigus varginančiai darbo dienai, namų šeimininkė mielai praleistų laiką su savo šeima arba tiesiog atsigultų minkštoje lovoje ir nesikeltų iki kitos dienos. Tikrai neverta patiems leisti laiką su laidyne rankose, nes tam yra specialių paslaugų kompanijos, kurių darbuotojai žino, kaip greitai ir efektyviai skalbti ir lyginti skalbinius.

UAB JUVIDĖ darbuotojai sukaupė didelę patirtį dirbdami su profesionalia įranga, kurią naudojant drabužių lyginimas ir skalbimas vyksta dešimt kartų greičiau nei tai darytumėte jūs. Per dvi ar tris valandas mes susidorosime su dviejų dienų skalbinių kiekiu.

Skalbimas ir lyginimas

Aukštos kokybės plovimas, naudojant tik profesionalias chemines medžiagas, ir švelnus džiovinimas padės atkurti švarius jūsų daiktus. Nesijaudinkite, kad jūsų daiktai gali būti valomi kartu su kitais – kiekvienas klientas mums yra ypatingas, todėl kiekvienas kliento daiktas yra skalbiamas atskirai.

Drabužių lyginimui naudojame profesionalią įrangą su ultramodernia lyginimo funkcija ir tai mums žymiai pagreitina užsakymų įvykdymą.

 

Taip pat mūsų darbuotojai naudoja lyginimą rankiniu būdu, nes kai kurie gaminiai yra pasiūti iš atskirų detalių ir tokių gaminių neįmanoma išlyginti mašina.

Skalbimas ir lyginimas

Visi taikomi metodai atitinka visus aplinkosaugos standartus. Visi valikliai iš drabužių yra išplaunami ir kokybiškai bei tinkamai utilizuojami. Daiktų supakavimui mes naudojame tik aplinkai nekenksmingas medžiagas, skirtas pakuoti daiktus. Mes stengiamės tinkamai prižiūrėti gamtą, jos neteršdami. Verslui galime pasiūlyti puikų komercinį pasiūlymą. Dauguma restoranų, kavinių, grožio salonų ieško patikimo partnerio, kuris užsiima visų savybių audinių plovimu. Mes siūlome kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą – skalbimas ir lyginimas.

Jeigu jums trūksta laiko ir neturite galimybės pristatyti drabužius į skalbyklą, mes siūlome paėmimo ir pristatymo paslaugas. Tai visiškai naujas galimybė. Jums nebereikia eiti į valyklą su didžiule nešvarių skalbinių pakuote, nes mūsų kurjeriai viską paims iš namų ar įstaigos. Po skalbinių skalbimo ir lyginimo jie viską jums vėl pristatys.

 

Juvidė – Premium skalbinių skalbimas ir lyginimas.