Apie įmonę

  • Kilimų valymas
    Kilimų valymas be priekaišto

Apie įmonę keliais žodžiais: JUVIDĖ – Premium klasės valymas

 

Mes naudojame moderniausius europietiškos kokybės valymo produktus, kurie subtiliai ir kruopščiai pašalina nešvarumus drabužių, patalynės bei kilimų nešvarumus, po valymo daiktai yra be deformacijos. Mes turime chemijos asortimentą, tinkantį bet kokio tipo audinių ir gaminių valymui, net tų, kurių negalima išvalyti įprastu skalbimu.

Mūsų įmonėje atliekamas sausas cheminis bei drėgnas drabužių valymas (wet cleaning). Pastarasis yra švari ir saugi alternatyva sausam valymui ir yra nepakeičiama apdorojant vilnonius audinius. Taip pat patalynės skalbimas, lyginimas, plunksnų ir pūkų valymas, impilų keitimas – tai viskas, ko reikia švariam gyvenimui.

Apie įmonę JUVIDĖ

Pramoniniu būdu valome kilimus, teikiama purvą sugeriančių kilimėlių nuomos ir keitimo paslaugą verslo segmentui.
Mūsų veiklos kelias prasidėjo 1998 metais Šiauliuose. Tuomet duris atvėrė privati valymo įmonė JUVIDĖ. Šiandien galime didžiuotis sparčia verslo plėtra.

 

Atidarytas naujas kilimų valymo cechas Šiauliuose, įkurti nauji priėmimo punktai Šiauliuose, Kelmėje ir Pakruojyje. Juose dirba darbštūs darbuotojai, kurie yra savo srities profesionalai.

Kilimų valymas

 

Siekiame dirbti efektyviau, todėl diegiame naujoves. Įmonėje sumontuota ES sertifikuota italų, vokiečių, lenkų bei belgų gamybos cheminio valymo, lyginimo ir skalbimo technika. Technologiniame procese naudojamos tik ekologiškos valymui ir skalbimui skirtos priemonės.
Visa tai bei ilgametė patirtis padeda siekti geriausių rezultatų valant ir lyginant klientų drabužius, lovos ir stalo skalbinius, užtiesalus, žaislus, sintetinio ar natūralaus kailio gaminius.

Mūsų tikslas – būti arčiau savo klientų ir teikti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.

 

JUVIDĖ – švariame pasaulyje gera gyventi.