Šlapias drabužių valymas (angl. „wet cleaning“)

  • skalbimas
    Šlapias drabužių valymas, kai dėmės neįveikiamos kitais būdais

Šlapias drabužių valymas – alternatyva tradiciniam sausam valymui. Tai valymas nedideliu vandens kiekiu naudojant specialias valymo priemones. Toks valymas yra saugus ir efektyvus, o audinių pluoštas apsaugomas nuo pažeidimo.

UAB JUVIDĖ – kruopščiai valome jūsų drabužius ir kitus gaminius, kad jie vėl atrodytų kaip nauji.
Koks skirtumas tarp tradicinio sauso valymo ir šlapio drabužių valymo? Visų pirma, pastarojo poveikis medžiagai yra švelnesnis. Audinys yra apdorojamas nedideliame vandens kiekyje, kuris veikia kaip tirpiklis. Valymas naudojant vandenį kaip sudėtinę medžiagą yra unikalus, švelnus ir su daug mažesniu poveikiu medžiagai. Palyginus su tradiciniu valymo būdu, šlapiu valymu produktas dažnai geriau išvalomas nuo įvairių teršalų. Prieš drabužių apdorojimą specialioje mašinoje pirmiausia yra pašalinamos atskiros dėmės.

Verta paminėti, kad šlapias drabužių valymas yra idealus būdas apdoroti alergiškų žmonių daiktus žmonių. Svarbu tai, kad vanduo yra hipoalerginis, skirtingai nei tirpikliai, naudojami tradicinio sauso valymo procese. Ir tai garantuoja, kad žmogus po rūbų apdorojimo nepatirs galimų alerginių reakcijų. Tai ekologiška, saugi ir labai moderni technologija.

Šlapias drabužių valymas

 

Šlapias drabužių valymas

Šlapias drabužių valymas ypač tinka naudoti medžiagoms iš vilnos, kašmyro, šiuolaikinėms medžiagoms: mikroporinės membranos pluoštai, sporto bei vandeniui atsparūs drabužiai. Tai taip pat tinka natūralaus šilko valymui. Šiuo būdu valomos prabangios lovatiesės, puoštos kutais ar raukiniais, arba dirbiniai, išsiuvinėti karoliukais ir blizgučiais, pvz., vakarinės ir vestuvinės suknelės. Taip pat yra valomi švarkai, vilnonės ir pūkinės antklodės, žaislai …
Drabužiai po valymo atrodo šviesesni, gaivūs ir juos daug maloniau liesti.

Mūsų klientams teikiame įvairių drabužių ir kitų medžiaginių gaminių šlapio valymo būdą labai patraukliomis kainomis Šiauliuose, Pakruojyje, Tauragėje ir Kelmėje.

Mūsų specialistai kiekvienam klientui, užsakančiam valymo paslaugas, siūlo profesionalias konsultacijas apie drabužių priežiūrą. Mes atsakome į visus Jūsų klausimus, pateikiame informaciją apie kainas bei paslaugos atlikimo terminus.

Jūs galite gauti visą reikiamą informaciją parašę šios svetainės užklausos laukelyje arba paskambinę telefono numeriu: 8 41 552908.

 

JUVIDĖ – ypatingas požiūris į subtilus dalykus.