Purvą ir drėgmę sugeriantys kilimėliai

  • Kilimėlių nuoma
    Purvą ir drėgmę sugeriantys kilimėliai ir kilimėlių nuoma

 

Dabar rinkoje didžiulė kilimų, purvą ir drėgmę sugeriančių kilimėlių, skirtų įėjimo zonai, pasiūla. Kainų skirtumas yra didelis: nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų. Įvairių gamintojų kilimėlių ir kiliminių dangų funkcionalumas yra vienodas, bet naudojimo rezultatas būna visiškai skirtingas.

 

Profesionalūs purvą ir drėgmę sugeriantys kilimėliai turi struktūrą, kuri leidžia sulaikyti drėgmę ir nešvarumus kelis kartus ilgiau ir daugiau nei pigūs kilimėliai, pirkti prekybos centre.

UAB JUVIDĖ siūlo keičiamus kilimėlius, kurie sulaiko purvą iki 80%, taip pat sugeria iki 8 litrų vandens vienam kvadratiniam metrui. Guminė kilimėlio danga yra atspari dažnam plovimui, deformavimuisi, nepraranda spalvos ir puikiai atlieka purvo surinkimo funkciją.

Drėgmę sugeriantys kilimėliai

Mūsų dulkių apsaugos kilimai veiksmingai apsaugo prekybos centrų bei verslo centrų įėjimo zonas, kurių praeinamumas per dieną yra daugiau nei 18 tūkstančių lankytojų, arba per 2000 žmonių per valandą.

 

UAB JUVIDĖ nuomoja purvo apsaugos kilimėlius, pasižyminčius šiomis savybėmis:
Kilimėlio pagrindas pagamintas iš grublėtos gumos, kuri neleidžia jam slysti grindų paviršiumi.
Purvą ir drėgmę sugeriantys kilimėliai lengvai išvalomi nuo kavos, juodosios arbatos, raudono vyno poveikio.

Nuo šiol nebereikia galvoti, kur nusipirkti tokį kilimėlį – galima tiesiog išsinuomoti kilimėlius, kurie apsaugos patalpas nuo nešvarumų, vandens ar dulkių. Kilimėlių nuoma – tai paslauga, taupanti laiką ir pinigus. Dažnai juokaujame: kiek suderėsi, tiek ir turėsi.
UAB JUVIDĖ nuomoja purvą ir drėgmę sugeriančius kilimėlius juridiniams ir privatiems asmenims už priimtina kainą. Šiauliuose klientai gali atvežti kilimėlį tiesiai į valymo cechą ir tokiu būdu sutaupyti 50% kainos, kurią įprastai moka kitose tokias pat paslaugas teikiančiose įmonėse.

Norėdami įsitikinti, ar tai tiesa, tiesiog užsukite pas mus į biurą apie tai pakalbėti arba parašykite mums savo telefono numerį ir žinutę kontaktų laukelyje. Mes greitai jums paskambinsime ir pakalbėsime apie jums palankią kainą.
Esame paskaičiavę, kad jeigu klientas įprastai vieno kilimėlio nuomai išleidžia, tarkim, 8 eurus, tai, mokėdami tokią pat sumą UAB JUVIDĖ, antrą kilimėlį nuomoja tik už 1 eurą. Dar galime patikinti, kad purvą ir drėgmę sugeriančių kilimėlių nuoma leis jums sureguliuoti kilimėlių keitimo dažnį priklausomai nuo sezono ir kritulių kiekio.

 

JUVIDĖ – malonumas gyventi švariame pasaulyje.