Darbo drabužių valymas ir skalbimas

  • Darbo drabužių valymas ir skalbimas, kad reikalai eitųsi puikiai

 

Darbdavys yra atsakingas, kad jo įmonėje būtų užtikrinamas kokybiškas ir nuolatinis darbo drabužių valymas ir skalbimas. Jis privalo suteikti savo darbuotojams būtiną skalbimo įrangą arba surasti kompaniją, kuri išvalys darbo drabužius.

Šiuolaikiniai drabužiai gaminami pagal teisiškai apibrėžtus standartus ir reikalavimus. Priklausomai nuo darbo sąlygų, jo gamybai naudojami tiek natūralūs audiniai, tiek dirbtinės medžiagos, todėl kiekvienam darbo drabužių tipui reikia ypatingos priežiūros.
Įsitikinkite, kodėl būtent „Juvidėje“ geriausia valyti ir skalbti darbo drabužius.
UAB „Juvidė” darbo drabužių valymas ir skalbimas atliekamas laikantis visų valymo proceso normų, technologijų bei naudojant saugias skalbimo priemones. Subtilių perdirbimo metodų, šiuolaikinių technologijų, profesionalios įrangos ir specialių ploviklių naudojimas leidžia išlaikyti drabužių apsaugines savybes, taip pat užtikrinti jų saugos ir higienos reikalavimus.
Galime išvalyti visų tipų darbo drabužius:
kariuomenės uniformą;
darbo kostiumus, striukes, drabužius nuo lietaus, apsiaustus, vienkartinius rūbus;
virtuvės personalo aprangą;

Darbo drabužių valymas ir skalbimas

PATARIMAS: Jeigu norite, kad būtų greičiau išvalyta apranga , rekomenduojame pažymėti specialiais arba firminiais ženklais savo drabužius. Tai padės mūsų įmonės darbuotojams greitai išvalyti, supakuoti ir pateikti atsiėmimui.

Darbo drabužių valymas ir skalbimas

Mes priimame nedidelius užsakymus bei sudarome ilgalaikes sutartis su didelėms kompanijomis. Valome gamybos ir statybos sektoriaus, maitinimo ir viešbučių industrijos, grožio industrijos ir organizacijų, dalyvaujančių kitose veiklos srityse, darbuotojų darbo aprangą. Moderni specializuota įranga, platus valymo metodų ir ploviklių naudojimas mums leidžia išvalyti bet kokią medžiagą ir užtikrinti kokybišką rezultatą.
Išvalyti ir išskalbti gaminiai pakabinami ant pakabų, įpakuojami į polietileno plėvelę arba maišelius.

REKOMENDACIJA: jeigu savarankiškai plaunate darbo drabužius, tuomet naudinga žinoti, kaip tinkamai juos prižiūrėti, kad jie tarnautų ilgai.
Darbo drabužių valymas ir užsakymo kaina priklauso nuo darbo drabužio tipo, dydžio ir kiekio. Naudodamiesi individualia skaičiavimo sistema, visada atsižvelgiame į darbų apimtį. Visi mūsų klientai gali tikėtis lanksčios nuolaidų sistemos.

 

Juvidė – Premium darbo drabužių valymas ir skalbimas.