Kilimėlių nuoma ir keitimas

  • Kilimėlių nuoma
    Purvą ir drėgmę sugeriantys kilimėliai ir kilimėlių nuoma

 

Drėgmę surenkančių kilimėlių nuoma padeda žymiai sumažinti grindų valymo ir nusidėvėjimo išlaidas, padidina saugumą, sumažina sužalojimo tikimybę ant slidžių grindų.

Profesionalūs purvo apsaugos kilimai apsaugo nuo teršalų patekimo į patalpų vidų ir veikia kaip purvo barjerai.
87-94% teršalų į kiekvieną biurą atnešama batais ir visa tai palieka prie pagrindinių ofiso durų, jeigu jame yra naudojami drėgmę surenkantys kilimėliai. Priešingu atveju daugybė nešvarumų patenka į kabinetus, kuriuose praleidžiame savo darbo ar asmeninį laiką.

 

Kilimėlių nuoma

Pasak ETSA (Europos tekstilės paslaugų asociacijos), purvo apsaugos kilimėliai su profesionale priežiūra sumažina valymo išlaidas daugiau nei 14% ir taupo valymui skiriamą laiką iki 47%.

 

Dauguma mano, kad tokių kilimėlių valymas pigesnis jeigu tai atlieka kuris tai įmonės darbuotojas, tačiau praktika rodo priešingai.

Jei nuspręsite valyti savarankiškai, tuomet turėtumėte atsižvelgti į šiuos dalykus:
1. Norint pasiekti vieno vidutinio dydžio kilimėlio vaizdinį grynumą, žmogus turės skirti nuo 20 iki 30 minučių darbo laiko.
2. Pastovus kilimėlio valymas profesionaliu dulkių siurbliu nepašalins visų nešvarumų įsiskverbusių į kilimėlio audinį.
3. Dulkių siurblys negali pašalinti dėmių ir sunkių nešvarumų.
4. Per laiką kilimų skaidulose atsiranda smėlio, dulkių ir drėgmės, kurie kiekvieną kartą kaupiasi daugiau ir daugiau, greitai mažindami kilimėlio funkcionalumą.

Kilimėlių priežiūra – sunkus ir labai daug darbo reikalaujantis procesas.
Drėgmę surenkančių kilimėlių nuoma ir keitimas iš profesionalų lengvai viską išsprendžia, nes naudojamas kilimėlis, kiekvieno keitimo metu, pakeičiamas švariu kilimu. Svarbiausia, kad biuro darbuotojai ir klientai daugiausia to net nepastebi. Laikas, per kurį pakeičia kilimėlį mūsų darbuotojai, būna ne daugiau 1 minutė.

Kiekvieną kartą mūsų specialistai pristato tik švarius kilimėlius, o naudotus tvarkingai surenką ir saugiai pristato į mūsų valyklą Šiauliuose. Kilimų keitimo dažnis yra suderinamas su klientu pagal jo pageidavimą ir gali skirtis priklausomai nuo sezono.
Mūsų drėgmę surenkančių kilimėlių nuoma atsiperka greitai ir su kaupu. Kilimėliai yra tinkami naudoti biuruose, daugiabučių namų įėjimuose bei privačiuose namuose.

 

JUVIDĖ – Premium klasės valymas