Kilimų valymas

  • Kilimų valymas
    Kilimų valymas be priekaišto

 

Kilimų valymas yra aktuali tema tiek namuose, tiek biure. Dauguma žmonių ištikro nemėgsta savo namuose valyti kilimų, bet tai daro patys. Kiti žmonės kilimus atiduoda į valyklą, o treti samdo kilimų valymo paslaugas atliekančias įmones.

 

Kilimų valymas yra aktualu tiek namuose, tiek biure. Dauguma žmonių nemėgsta savo namuose valyti kilimų, bet tai daro patys. Kiti žmonės kilimus atiduoda į valyklą, o treti samdo kilimų valymo paslaugas atliekančias įmones.

Kilimai yra graži namų dekoravimo detalė, malonumas kojoms ir apsauga nuo šaltų grindų. Bet juose kaupiasi purvas, dulkės, galbūt naminių gyvūnų plaukai, ir tai visiems nemalonu. Jei kilimas didelis, tenka kiekvieną kartą stumdyti baldus norint jį išvalyti ar nešti laukan ir mosuoti ranka daužant kilimą. Baisu pagalvoti, tiesa?

Yra kitas šios problemos sprendimo būdas!
Išvengsite nemalonaus ir kartais sunkaus darbo namuose atiduodavę nešvarų kilimą į gerą valymo įmonę.

Kilimų valymas

UAB JUVIDĖ siūlo greitą kilimų cheminio valymo paslaugą: nešvarūs kilimai paimami iš namų ar biuro ir per 3-5 dienas pristatomi jums visiškai švarūs! Pas mus dirba patyrę specialistai, kurie parenka tinkamą kilimo valymo būdą ir ploviklius, atsižvelgdami į kiliminės medžiagos rūšį ir užteršimo laipsnį.

 

Kilimai valomi naujausios technologijos įranga, kurią naudojant:
– šalinamos dėmės ir bet kokios kilmės purvas;
– atkuriama natūrali spalva;
– pašalinami nemalonūs kvapai;
– atliekamas antibakterinis valymas ir profilaktinė priežiūra.

Šlapias kilimų valymas
Neretai manoma, kad kilimų valymas – brangus malonumas, todėl pagalvojome ir apie nuolaidą jūsų kilimų valymui. Greita, patogu, ir sutaupote.
Kilimų valymas yra patogi paslauga privatiems asmenimis ir įstaigoms Šiauliuose.

Norėdami įsitikinti, ar tai tiesa, tiesiog užsukite pas mus į biurą apie tai pakalbėti arba parašykite mums savo telefono numerį ir žinutę kontaktų formoje. Mes greitai jums paskambinsime ir pakalbėsime apie jums palankią kainą. Siekiame, kad jums kilimų valymas nebūtų problema.
Mes kruopščiai dirbame savo darbą ir užtikriname kokybę: mokate už paslaugas tik patikrinę, kaip išvalytas kilimas.

 

 

JUVIDĖ – malonumas gyventi švariame pasaulyje.